Hlavní stránka

Nakup v Číně

Na těchto stránkách Vám nabídnu potřebné informace a rady jak nakupovat zboží z Číny. Od vyhledání seriózního nákupního serveru, přes registraci, výběr a objednání zboží,až po zaplacení.  Je mi jasné, že celý tento proces zaplacením nekončí, a proto Vám také ukáži jak zásilku sledovat, případně jakým způsobem kontaktovat prodejce s žádostí o informace a jak řešit i případnou reklamaci.

Dozvíte se zde jakým způsobem řešit celní záležitosti. V radách najdete i vyřízení přepravy objemných zásilek i názvosloví z oblasti transportu a logistiky. Potřebné informace zde najde drobný zákazník i obchodník, který se chce zabývat větším objemem nákupů. Přidány budou také recenze jednotlivých nákupních serverů, jejich obchodní praktiky i ukázky jednotlivého zboží, které jsem již objednal.

Věřím, že Vám tyto stránky nabídnou odpovědi na Vaše otázky a stanou se Vaší příručkou pro nákup v Číně. Protože jakmile se zorientujete v produkci čínského zboží, tak zjistíte, že 70% průmyslového zboží a oděvů ve velkých řetězcích je vyrobeno v Asii a u nás nabízeno mnohdy i 3x dráž, než v zemi původu, ze které si toto zboží můžete sami objednat.