Each Buyer

Nákupní server EachBuyer, který jsme pro Vás úspěšně otestovali je specializovaný především na elektroniku, mobilní telefony, oblečení a módní doplňky. Samozřejmě zde najdete i ostatní produkty jako hračky, sportovní potřeby, atd. Velkou předností je množství slev tzv Flash Sale, nebo Clearance, které se pohybují od 5 – 70%. A taková sleva na 7″ dotykovou navigaci s českou lokalizací ze 150 USD na 60 USD už je velice lákavá nabídka.

Stránky přijímají platby jak pomocí běžně používaných platebních karet Visa, Master Card tak i přes bezpečnější PayPal. Na stránce jednotlivých produktů jsou velice detailně popsány parametry zboží a ke každému zboží najdete i recenze od kupujících. Zásilky jsou vyřizovány (odeslány) do 24 hod od objednávky a do České republiky je doprava zdarma. U všech nabízených typů dopravy, které server nabízí Vám bude zasláno Tracking number pro detailní sledování, kde se Vaše zásilka nachází.

Po doručení a otestování zboží máte možnost napsat recenzi na zboží a za tuto recenzi obdržíte odměnu v podobě slevy na další nákup. Recenzi je tedy nutné napsat v anglickém jazyce, ale pro tyto účely bohatě vystačí překladač od pana „Gůgla“.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.